Jak vybrat erotické punčochy?

Erotické punčochy bývají zdobené krajkou či jiným motivem nejen na lemu, ale často po celém povrchu. Kladou důraz na estetiku a smyslnost a hodí se k dalším kusům erotického prádla lépe než punčochy obyčejné.  
 

Nechcete se zdržovat? Tady máte populární kategorie:

 

1. Čím se erotické punčochy či punčocháče liší od těch běžných?

Barvou, vykrojením, otvory, estetičtějším zpracováním.
Erotické punčochy a punčocháče mají hlavně vzbudit vášeň a líbit se. Proto jsou motivy nebo ozdoby, které jsou u běžného zboží použité například jen na horním pásu (za který se chytají podvazky), u erotických typů jsou použité často po celém povrchu – krajkové vzory, mašličky apod. Klasické „silonky“ bývají také častěji v tělové barvě než v jiných odstínech.
 
 

2. Jaké základní typy erotických punčoch existují?

Punčochy určené k podvazkům, samodržící punčochy a punčocháče, tedy jednodílné.
Erotická stránka punčoch i punčocháčů je spíše v jejich vzorování, vykrojení a dalších vlastnostech. V základu se ale jedná o stejné tři druhy – tedy punčochy k podvazkům i samodržící a punčocháče, které jsou v jednom kuse.
 
 
 

3. Z jakých materiálů jsou erotické punčochy či punčocháče vyrobeny?

Běžně používané materiály – silon, síťovina a krajky.   
Stejně jako běžné punčochy či punčocháče bývají i ty erotické ze silonu, nylonu, jemné síťoviny či pružné krajky, která neřeže do těla.
 
 

4. V jakých velikostech se punčochy a punčocháče vyskytují?

Klasická stupnice S, M, L a XL, případně dvojvelikosti a univerzální velikosti.
Pro punčocháče i punčochy platí obvyklá konfekční stupnice S–XL, případně dvojvelikosti S/M, L/XL apod. Vyskytuje se i univerzální velikost, která na stupnici odpovídá velikostem S–L, či nadměrná velikost pokrývající hodnoty od XL dál.  
 

5. Jaké jsou varianty dámských erotických punčoch a punčocháčů a jak jsou přizpůsobeny na sex?

Krom barevných variant (bílá, černá, červená, růžová) jde o různé otvory, vykrojení a kombinace síťoviny a vzoru.
Barvy punčoch kladou důraz na možnost sladění s dalšími typy erotického prádla (korzety, body, košilky), nejčastěji je seženete v klasických barvách (černá, červená, bílá). Kromě toho mívají punčocháče otvory na vaginu i anál, takže při sexu není většinou potřeba je odkládat.
 
 
Autor článku: Ruzovyslon.cz